Leczenie psów i kotów

W naszej lecznicy dla zwierząt zapewniamy szeroki zakres usług weterynaryjnych, które obejmują pełną profilaktykę (odrobaczanie, szczepienie, preparaty na kleszcze i pchły), diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych i zakaźnych Lecznica weterynaryjna jest miejscem, gdzie gwarantuje się najwyższy standard opieki każdemu czworonogowi.

Zajmujemy się dermatologią, okulistyką, kardiologią, endokrynologią czy stomatologią. Wykonujemy zabiegi z chirurgii miękkiej w znieczuleniu wziewnym. Posiadamy szerokie zaplecze diagnostyczne: USG, EKG, mikroskop, aparat do badań biochemicznych i morfologicznych krwi. Współpracujemy z kilkoma laboratoriami weterynaryjnymi na terenie Krakowa jak i poza nim. Jako lecznica weterynaryjna świadczymy specjalistyczne usługi każdemu psu, kotu, szczurowi, myszy, królikowi, chomikowi czy śwince morskiej.  Istnieje również możliwość tlenoterapii dla zwierząt, w specjalnie do tego celu stworzonej klatce tlenowej. Udzielamy również porad dotyczących diet bytowych lub specjalistycznych. Chętnie pomożemy w przypadkach problemów z zachowaniem u państwa pupili.
W stanach nagłych mamy możliwość przyjmowania pacjentów całą dobę. Lekarze mieszkają w Krakowie, więc są w stanie szybko dotrzeć do gabinetu. Jest to istotny aspekt podczas dokonywania wyboru lecznicy dla zwierząt. Właściciel nie zostanie bez pomocy jeżeli jego podopieczny zachoruje w nocy czy w dniu wolnym od pracy.

Nasza lecznica weterynaryjna jest przyjaznym miejscem dla każdego pacjenta. Niezależnie, czy jest to pies, czy kot zawsze staramy się leczyć z skutecznie, ale jednocześnie delikatnie, by nie zadawać bólu. Kraków jest miejscem, gdzie świadczymy kompleksową pomoc zwierzętom domowym, ale również i tym egzotycznym trafiającym do naszej lecznicy weterynaryjnej. Przyjazne i radosne nastawienie do pacjentów nie powoduje u nich stanów lękowych.