Nasz gabinet

 

lek. wet. Patrycja
MROCZKOWSKA

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2010 roku. Po studiach rozpoczęłam staż oraz pracę w całodobowej klinice weterynaryjnej
w Beskidach. Zdobyłam dam dużą wiedzę i doświadczenie szczególnie w dziedzinie chirurgii i opieki nad pacjentami w bardzo ciężkim stanie. Mam nadzieję, że moja wiedza i umiejętności pomogą Państwa podopiecznym jak najszybciej powrócić do zdrowia.

 

 

 

 

lek. wet. Marta
BRĘKLEWICZ

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Główne zainteresowania zawodowe to: choroby wewnętrzne małych zwierząt, w szczególności dermatologia i kardiologia.

Prywatnie właścicielka adoptowanego kota Ziutka. Lubi tak samo koty i psy:) W wolnym czasie biega, czyta, jeździ konno i gra w rugby.

 

 

 

 

 

 

 

Każdy właściciel zwierzaka musi udać się na wizytę do weterynarza. Kupując czy adoptując nowego przyjaciela wybieramy się z nim do dobrego weterynarza. Musi to być osoba zaufana i godna polecenia. Pierwsza wizyta najczęściej polega na ogólnym badaniu i ocenie stanu zdrowia oraz na opracowaniu zaleceń dotyczących szczepień, odrobaczeń, badań krwi czy zabiegów kastracji lub sterylizacji. Dobry plan profilaktyczny w przyszłości zapewni dłuższe zdrowie naszego pupila. Możemy zlecić wykonanie badań, by mieć pełen obraz stanu klinicznego naszego zwierzęcia. 

Mamy szeroką wiedzę w zakresie leczenia psów i kotów oraz duże możliwości diagnostyczne. Zdajemy sobie sprawę, że dla większości pacjentów wizyta w lecznicy nie jest miłym przeżyciem. Dla lekarzy pracujących w naszym Gabinecie "Biały Kieł" najważniejsze jest właściwe podejście do każdego zwierzaka. Zrozumienie czworonożnego towarzysza to przecież klucz do jego duszy. Niestety zwierzęta nie powiedzą nam, co je boli. Sami musimy zaobserwować co się dzieje i w którym kierunku szukać, aby skutecznie pomóc i wyleczyć państwa podopiecznych.

Udzielamy również porad w zakresie właściwego żywienia czy pielęgnacji. Staramy się, aby każdy zwierzak cieszył się pełnią zdrowia i właściwą kondycją przez długie lata swojego życia. Zwracamy szczególną uwagę na profilaktykę. Na naszej stronie zamieszczamy liczne porady dotyczące ochrony przed groźnymi chorobami, zabiegów profilaktycznych czy operacji chirurgicznych. Staramy się przekonywać państwa o tym jak ważne dla zdrowia i życia naszych podopiecznych są zabiegi kastracji i sterylizacji.